پروژه مدیریت صرافی در اکسل، یک پروژه اکسل می باشد که شامل یک داشبورد مدیریتی جهت ثبت معاملات روزانه یک صرافی می باشد.

در این پروژه قیمت لحظه ای دلار ثبت شده و تمامی معاملاتی که با آن قیمت انجام می شود در یک شیت Data ذخیره می شود و مقدار دلاری که مورد معامله قرار می گیرد ثبت می شود.

این پروژه دارای امکان ثبت مشتریان و طرف حسابها نیز می باشد و عملیات معامله  به سادگی قابل ثبت می باشد.

 

در پایان میزان بدهکار، بستانکار هر مشتری به ریال قابل گزارشگیری بوده و امکان ثبت رسید واریز وجوه در اقساط مختلف وجود دارد.

با توجه به نیاز مشتریان به این پروژه، اپلیکیشن این پروژه نیز با زبان برنامه نویسی سی شارپ و بانک اطلاعاتی اکسس توسط برنامه نویسان آوا پروژه تولید شده است.

این اپلیکیشن دارای قابلیت ثبت مشتریان جدید، دریافت قیمت لحظه ای دلار از سایتهای مرجع، ثبت معاملات روزانه، امکان ثبت رسیدهای تسویه حساب و انواع گزارشات به تفکیک مشتری و از تاریخ تا تاریخ می باشد.

جهت سفارش این پروژه با ما تماس بگیرید.

سلام. من یه صرافی دارم که یه تعداد طرف حساب دارم که روزانه باهاشون خرید و فروش می کنم. مثلا ممکنه به هر کدوم از طرفهام ساعت ۱۰ صبح هزار دلار با فی ۲۶۲۰۰ تومن بخرم و ساعت ۱۱:۰۰ دو هزار دلار با فی ۲۶۱۰۰ بخرم و یا بفروشم. می خوام در پایان روز حسابها به صورت ریالی کاملا مشخص باشه و بتونم مدیریت کنم ضمنا اگه بخوام، بتونم بدهی هام به یه طرف حساب را خودم تسویه کنم یا به سایر طرف حسابها لینک کنم. ممنونم

2 پاسخ

  1. لطفا داخله واتساپ پیام بدید با توافق جفت طرف کارتون رو انجام میدم

  2. پس از هماهنگی و تشریح جزئیات کامل درخواست ایشون، فکر می کنم کار به صورت یکی دو روزه قابل انجام هست
    هزینه با توافق طرفین و پس از تشریح جزئیات

پیشنهادتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *