امروزه مردم به دلیل مشکلات زندگی و درگیری های ذهنی و مشکلات قادربه حل خیلی از کارها و مشکلات نیستند یکی از کارهای مهم بعضی از افراد مدیریت ساختمان و یا مجتمع های مسکونی است که مدیریت کردن هم کار خیلی سختی است .

خوب امروزه رایانه و سفارش برنامه نویسی نرم افزارهای مختلف کار را برای مردم اسان کرده است که یکی از این نرم افزارها برنامه یا نرم افزار اکسل است که کار را برای مدیران و مدیریت کردن اسان کرده است.

نرم افزار اکسل توانایی این را دارد که به طور اتوماتیک تمامی قبوض اب/ برق /گاز مشترک همسایگان اپارتمان و مجتمع های مسکونی رادر خود جا بدهد و قبوضی راکه مشترک هستند را در اکسل با استفاده از فرم های گوناگون و جدول بندی /فرمول نویسی و محاسبه دقیق در اختیار کاربر یا مدیریت قرار دهد.

استفاده از نرم افزار اکسل محاسبه و مدیریت شارژ ساختمان، آپارتمان، مجتمع مسکونی و واحدها بسیار مهم است و تنها نیاز است اطلاعات و داده ها را وارد برنامه کنید.

سپس نرم افزار اکسل درخواست مورد نیاز شما را به بهترین وجه ممکن و اتوماتیک در اختیار شما قرار خواهد.

اگر می خواهید در بین مدیران ساختمان الگو خوبی باشید و کارهای شما نظم و ترتیب خاصی داشته باشد، می توانید از یکی از بهترین نرم افزارهای و مدیریت شارژ ساختمان که نرم افزار اکسل نام دارد استفاده کنید.

با نرم افزار اکسل شما می توانید روش های سنتی مدیریت را پشت سر بگذارید و به طور اتوماتیک شارژ را بر اساس متراژ، مسکونی غیر مسکونی تعیین کنید.

اگر مدیریت ساختمانی که در آن زندگی می کنید را به عهده دارید و مدیر یا ساکن یک مجتمع مسکونی یا اداری هستید، با مشکلات مربوط محاسبه شارژ و مدیریت مالی مجتمع، آپارتمان و یا ساختمان مواجهه می باشید حتما با مشکلاتی همچون گرفتن شارژ ماهیانه، پرداخت قبض ها، جلسات ماهیانه و غیره روبرو هستین.

به طور مثال محاسبه دقیق شارژ واحدهای ساختمانی زمان بر و پیچیده  است. و شما به جای مدیریت ساختمان به روش سنتی که کار ساده ای هم نمی باشد، می توانید از برنامه اکسل مدیریت شارژ ساختمان به خوبی بهره ببرید.

با حداقل دانش حسابداری و انجام پروژه اکسل، مدیریت و حسابداری آپارتمان خود راانجام دهید

پیشنهاد ما این است که از نرم افزار مدیریت هزینه ساختمان در اکسل استفاده کنید

شما می توانید با استفاده از مشخصات ساکنین (مالک و مستاجر) واحدهای ساختمان خود و صندوق مالی را در نرم افزار اکسل جا دهید.

توجه نمایید که نرم افزار اکسل برای تعداد حداقل 1000 واحد کدنویسی می شه و کاربرد دارد..

نرم افزار اکسل مدیریت شارژ ساختمان آپارتمان مجتمع مسکونی به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و بدون نیاز به صرف زمان و انرژی زیاد، کلیه امور مجتمع ها و اپارتمان ها را مدیریت کنید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار اکسل، هزینه ها و درآمدهای مجتمع را به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت نمایید و بر اساس آن ها شارژ هر یک از واحدها را به تفکیک ساکن و مالک نشان دهد..

با تعریف حساب های مجتمع و ثبت دریافت ها و پرداختی ها، امور مالی مجتمع را کنترل و مدیریت نمائید

شما می توانید گزارشگیری از قبیل گزارش دریافت ها، پرداخت ها، هزینه ها، درآمدها، شارژ واحدها و گزارش بدهکاران و بستانکاران و … در نرم افزار اکسل برای خود بگیرید و برای خود پرینت و انها را بایگانی کنید.

پیشنهادتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *