ورود اطلاعات از دست نویس، pdf، فایل ورد و سایت به اکسل

ورود اطلاعات به اکسل در واقع یکی از مهمترین قدمهای انجام پروژه های اکسل می باشد. در تمامی تجزیه و تحلیلها، اطلاعات وارد شده در اکسل مورد نیاز می باشند. این اطلاعات ممکن است به صورت نتایج آزمایشگاهی  دست نویس یا تولید شده توسط سایر نرم افزارهای کامپیوتری باشد.

اگر وقت و حوصله کافی جهت ورود اطلاعات به اکسل را ندارید، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

ورود اطلاعات به اکسل

ورود اطلاعات دست نویس به اکسل

ممکن است شما تخصص یا امکانات لازم جهت ورود اطلاعات به اکسل را نداشته باشید و اطلاعات خود را بر روی برگه کاغذ یا دفترچه یادداشت نوشته باشید. این اطلاعات می تواند شماره تماس مشتریان فروشگاه شما و یا نتایج تجزیه و تحلیل بررسی و آزمایش خاصی باشد.

ممکن است جهت تجزیه و تحلیل آماری این اطلاعات نیاز به وارد کردن آن به کامپیوتر را داشته باشید. یا مثلا برای ارسال پیامک به مشتریان خود لازم باشد شماره مشتریان خود را در یک فایل اکسل وارد نمایید. برای ورود اطلاعات دست نویس به اکسل کافی است صفحات را شماره گذاری نموده و  توسط گوشی موبایل خود، از آنها عکس تهیه نموده و برای ما ارسال نمایید.

ورود اطلاعات از PDF به اکسل

اگر اطلاعات شما در قالب فایل pdf  می باشد، کافی است فایل pdf مورد نظر را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی واتساپ، تلگرام و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید تا آمار و اطلاعات مورد نظر شما را به اکسل وارد نماییم. جهت انجام پروژه های اکسل با ما تماس بگیرید.

ورود اطلاعات از فایل word به اکسل

معمولا اکثر افراد اطلاعات خود را در قالب جدولهایی در فایل ورد تایپ می نمایند. اما هنگام بهره برداری و پردازش این اطلاعات متوجه می شوند که نرم افزار ورد، امکانات مورد نظر آنها را ندارد و راه و روش ورود این اطلاعات به اکسل را بلد نیستند. ما در خدمت این گونه افراد هستیم تا اطلاعات مورد نظر آنها را از word به excel  تبدیل نماییم.

ورود اطلاعات از سایت به اکسل

این روزها اکثر ایرانیان با فضای بورس و یا سایتهای شرط بندی آشنایی دارند. تجزیه و تحلیل اطلاعات داخل این سایتها برای موفقیت در بیزینس امری حیاتی می باشد. بسیاری از افراد سعی در جمع آوری اطلاعات به صورت ساعتی، روزانه و سایر زمانبندی ها از سایتهای مختلف را دارند. ما آماده ایم تا فرایند انتقال اطلاعات از سایت مورد نظر شما به اکسل را برایتان انجام دهیم.

ورود اطلاعات از دیتابیس به اکسل

فرمتهای مختلف ذخیره سازی اطلاعات و بانکهای اطلاعاتی مختلف، برای ما آشناست. ما آمادگی داریم تا اطلاعات مورد نظر شما را از دیتابیسهای مختلف مانند مایکروسافت اکسس، اس کیو ال، اوراکل ، مانگو دی بی و سایر دیتابیسهای مورد نظر شما به اکسل و برعکس را انجام دهیم.

ورود اطلاعات از سایر منابع به اکسل

به طور کلی ما آمادگی آن را داریم تا هر نوع اطلاعات و آمار مورد نیاز شما را از هر نوع منبعی، به اکسل وارد نماییم. اگر اطلاعات شما در قالب فایلهای خاص و یا به شکل خاص دیگری می باشد، کافی است با ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره داده و سپس اطلاعات مورد نظر شما را به اکسل وارد نماییم. همچنین اگر برای انجام پایان نامه خود نیاز به تجزیه و تحلیل آماری با spss دارید، با ما تماس بگیرید.