ساخت فاکتور در اکسل برای چاپ روی دسته فاکتور آماده به طوری که فیت کاغذ A4 باشد

حقوق و دستمزد ۱۰نفر با مالیات و بیمه و هزینه خوار بار و حق مسکن و حق اولاد و تعداد روزهای فعالیت اضافه کاری پایه سنوات بصورت کامل با فرمول به صورت کامل در اکسل

من یک کارگاه دارم تعدا د چهار نفر در ان کار می کنند و البته امکان کم یا زیاد شدن انها است واین افراد وظیفه درند روزانه یک نفرشان نظافت کند ولی چون چهار نفر هستنند باطبع دررهفته یک روز مشخص نمی شود. لذت میخام لطف کنید برنامه ای بنویسید که در یک طرف تاریخ و نام روز باشد و در مقابل ان نام پرسنل وگردش انها و اببته روز های جمعه کار گاه تعطیل است و روز تعطیل رسمی هم تعطیل است.

در ضمن پرسنل هر ماه دو روز به مرخصی می روند نمی دانم در این مورد باید چکار کرد. چون روزی یکی نیست باید یکی بجای ان نظافت کند.

البته اگر روز مرخصی همزمان روز نظافت وی نیز باشد این مشکل پیش میاد. اگر مشکل باشد برنامه نیسی ما می توانیم بگویم روز نظافت نباید درخواست مرخصی شود ودر صورت ضروررت باید خود پرسنل بجای خود از یکی خواهش کند تا بجای ان نظافت کند.

یک پرسشنامه داشتم می خواستم روایایی و پاییش بررسی بشه به روش test re test در اکسل

در جدول اکسل وقتی یک حساب را جمع کنیم و میخواهیم جواب ان باشد و پاک نشود مثلا ما در دو یا سه سلول عدد وارد کردیم و میخواهیم در سلول چهارم جواب باشد و بعد از محاسبه ما ان سه سلول را پاک میکنیم نمیخواهیم جواب پاک شود که باز اگه لازم بود به سلول عدد اضافه کنیم و با جمع قبلیها جمع شود

ي معادله دارم بايد تو برنامه اكسل حل بشه نمودارش كشيده شه شيب خطم بدست بياد

سلام این فایلی رو که می‌فرستم میخواستم کد نویسی کنید بطوری که قسمت B در D ضرب شده و جمع در قسمت E جمع نشان داده شود و در انتها جمع کل قسمت e نشان داده شود لطف کنید هزینه را اعلام کنید. در ضمن اگر امکان دارد که محیط شبیه فاکتور شود و تعویض اعداد ودادن اطلاعات شکل داده شود را نیز قیمت دهید می‌خوام خیلی ساده بشود

فصل اول این کتاب رو که درباره الگو های عددی و دنباله هست باید به صورت اکسل در بیارید. درباره الگو ها و مضرب های اعداد و بخش پذیری مثال ها و تمرین های زیاد و خیلی بیشتر از تمرین های کتاب میخوام توش بیاد.

پروژه اکسل
هنرجویان گرامی یک فایل اکسل که دارای ۴ شیت باشد بسازید و شیت ها را نامگذاری کنید.
شیت اول: تقویم انگلیسی برای ۱۲ هزار روز به صورت جدول
شیت دوم: تقویم فارسی برای ۱۳ هزار روز به ورت جدول
شیت سوم: یک کارنامه فرضی شامل نام درس، تعداد واحد و نمرات فرضی باشد و برای آن معدل را محاسبه کنید.
شیت چهارم: با استفاده از دیتا ولیدیشن یک فایل تهیه کنید و برای تعداد کالا، نام کالا و قیمت دیتا ولیدیشن را اجرا کنید علاوه بر این، لیست فوق دارای error alert باشد ( با هر محتوایی که مدنظر خودتان است)
نکته: تمامی شیت ها دارای ظاهری مناسب باشند و بر اساس تنظیمات و موارد مطرح شده در کلاس تهیه شوند.

پروژه اکسل دوتا تغییر داره
قیمت قدیم تویه فایل اکسل هست وقیمت جدید توی فایل اکسلی جداگانه
و
به جای جایگزینی قیمت جدید روی قدیم
قیمت جدید توی یه ستون جلوتر قرار میگیره

انجام برنامه صرافی و خرید و فروش ارز در اکسل

 

 

 

 

پیشنهادتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *